Feragatname

mcpeapkindir.com minecraft apk veya dosyasına yalnızca bilgi ve eğitim amaçlı erişim sağlar. Minecraft APK’sının veya dosyasının geliştiricileri değiliz ve uygulama için herhangi bir sahiplik veya sorumluluk talep etmiyoruz.

APK dosyasının güvenilirliğini, doğruluğunu veya uygunluğunu garanti etmiyoruz. Kullanıcıların dosyayı kendi risk ve takdirlerine bağlı olarak kullanmaları tavsiye edilir.

mcpeapkindir.com, veri kaybı, cihaz hasarı veya diğer sorunlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere APK dosyasının kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu olmayacaktır. Kullanıcılar, dosyayı kullanırken yaptıkları eylemlerden yalnızca kendileri sorumludur.

Kullanıcılar, Minecraft APK’sını veya dosyasını indirerek ve kullanarak, bu sorumluluk reddini okuduklarını ve dosyayı riski kendilerine ait olmak üzere kullanmayı kabul ettiklerini onaylarlar.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez.

mcpeapkindir.com bu feragatnameyi önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Yasal uyarıda yapılan değişikliklerden haberdar olmak kullanıcıların sorumluluğundadır.